Jamie Foxx hrál zloducha ve Spidermanovi. Sám má ale z pavouků panickou hrůzu!

Velikost textu: AAA

9. 4. 2014

Herec a komik Jamie Foxx hraje úhlavního nepřítele pavoučího muže ve filmu Amazing Spider-Man 2. A šestačtyřicetiletý držitel Oscara za roli ve filmu Ray teď přiznal, že pavouky nesnáší i v reálném životě. Jamie trpí arachnofobií a osminohý členovec se k němu nesmí přiblížit na dosah, jinak šíleně vyvádí.

„Mám odpor k pavoukům. V televizi běžel pořad Země obrů, když jsem vyrůstal… a v něm lidé přistáli na planetě obývané obřími lidmi… a v jednom díle hlavní hrdina běží odtokovou šachtou… a vběhne do pavoučí sítě a najednou se změní hudba a přijde obří pavouk. Dnes, když projdu pavoučí sítí, tak se celý vysvléknu… to je to nejhorší, co se mi může přihodit… a klidně nasednu do auta a začnu po tom pavoukovi jezdit, když musím,“ přiznal Foxx.

Zatímco z pavouků má hrůzu, z žen s pořádnou zadínkou nikoli.

Vím, že to zní šíleně, ale pocházím z Texasu a miloval jsem hru na schovávanou. Jednou jsem měl hledat holku, která měla poněkud větší pozadí, a v tu ránu jsem si uvědomil, že něco takového hledám i v životě. To byla chvíle, když jsem si řekl, že se mi fakt líbí holky s velkým zadkem. Jsou nádherné. Je super sledovat jejich křivky a dotýkat se jejich těla. To mě opravdu dokáže dostat,“ prozradil herec v roce 2006.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související