Tom Hardy: Mám hrůzu z pořádných chlapů

Velikost textu: AAA

16. 4. 2014

Herec Tom Hardy prý není žádný drsňák, co by se rád vměšoval do rvaček v hospodě. Z hrubé mužnosti má dokonce hrůzu, považuje se totiž za jemného buržoazního chlapce z Londýna. A hrůzu mu nahánějí především napumpovaní chlapi v posilovnách. Také proto tam nechodí.

Vždycky jsem se obával mužů. Tak moc, že jsem nebyl schopen jít do posilovny, protože tam bylo moc testosteronu a já jsem se cítil příliš slabý. Já sám se necítím nijak mužně. Nemám pocit, že jsem drsňák a silný a schopen tvrdého života, ne tak, jak si představuju, že by muži měli být. Takže to vyhledávám, napodobuji a možná tomu i rozumím, nebo si to možná chci do svého života přitáhnout. Lidé, kteří jsou hroziví, mě děsí, ale umím je napodobit. Nejsem rváč. Jsem malý buržoazní kluk z Londýna. Nebiju se, jen to napodobuju,“ svěřil Tom v rozhovoru pro magazín Esquire.

Hardy také přiznal, že se nikdy neměl rád, je velmi citlivý a svou citlivost nesnášel.

Nechápejte mě špatně, je ve mně jistá část, která chce vyhrát Oscara a chce být na obálce časopisu a všechny tyto věci, ale také je tam část, která po tom opravdu netouží. Nejsem ten chlap, kterého potřebujete, nejsem žádný vhodný vzor pro nikoho. Nekoukejte se do hloubky, protože když seškrábnete povrch, najdete tam normálního člověka, mám také pár kostlivců ve skříni,“ dodal šestatřicetiletý herec z Londýna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související