Exprezident USA Bill Clinton bude dědeček: Jeho »malá« Chelsea je těhotná

Velikost textu: AAA

23. 4. 2014

Bývalý americký prezident Bill Clinton a bývalá první dáma USA či předchozí ministryně zahraničí této země Hillary Clinton budou prarodiči. Jejich jediná dcera Chelsea Clinton čeká s manželem Markem Mezvinskym prvního potomka. Všichni tři Clintonovi se se šťastnou novinou chlubí na Twitteru.

Čtyřiatřicetiletá Chelsea oznámila těhotenství v New York City na charitativní akci Clintonovy nadace.

„S Markem jsme velmi nadšení, že se nám letos narodí naše první společné dítě. Cítím se dnes mnohem lépe, když vím, že ať už to bude dívka či chlapec, on či ona budou vyrůstat ve světě plném mnoha silných ženských vůdkyň,“ prohlásila Chelsea v rámci projektu, který má celosvětově posílit pozici žen ve společnosti.

Clinton si Mezvinského brala v roce 2010. Přestože americký bulvár spekuluje o rozkolu jejich manželství, bývalá první dcera USA to s klidem přechází. Těhotenství prý bylo plánované a s manželem se na něj plně připravovali.

Děkuju vám všem za milá slova!“ poděkovala Chelsea na Twitteru. A také její otec Bill Clinton se na této sociální síti chlubil. „Jsem nadšený, že si můžu do životopisu na Twitteru přidat novou věc… dědeček čekatel! Hillary a já jsme velmi šťastní za Chelsea a Marka,“ napsal bývalý prezident USA. Jeho choť na svém profilu dodala: „Můj nejúžasnější titul: Babička čekatelka!“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související