Zhýralá Lindsay Lohan tvrdí: Můj seznam slavných milenců je pravý!

Velikost textu: AAA

24. 4. 2014

Když na konci února získal americký bulvární magazín In Touch seznam milenců Lindsay Lohan, mnohým slavným mužům zatrnulo. Jenže stále tu byla možnost popírat pravost lístku, na němž byla jména vypsána. Teď je však spekulacím konec. Sedmadvacetiletá herečka přiznala, že je seznam pravdivý. Nicméně jej považuje za soukromou věc.

Celý ten příběh je zrovna na Straně šest (deníku New York Post). A to mě docela štve. Hodně mě to štve. Nechci být součástí toho všeho,“ zlobí se Lindsay.

V seznamu, který vypsala loni v létě kamarádkám, se objevila jména jako Ashton Kutcher, Orlando Bloom, Benicio Del Toro, Ryan Phillippe, Aaron Voros, Petey Wright, Stavros Niarchos, Maggio Cipriani, Justin Timberlake, Heath Ledger, Zac Efron, Adam Levin, Joaquin Phoenix, Colin Farrell, Evan Peters, Wilmer Valdermara, James Franco či Garrett Hedlund.

…stalo se to při páté návštěvě anonymních alkoholiků v sanatoriu Betty Ford a někdo… to musel vyfotit, ale je to opravdu velmi soukromá věc a je to opravdu naprosto nevhodné,“ dodala Lohanová v rozhovoru s Andym Cohenem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související