Josh Hartnett přiznal: Sex s herečkami mi zničil kariéru!

Velikost textu: AAA

28. 4. 2014

Postelí herce Joshe Hartnetta prošla řada hereček. Randil se Scarlett Johansson, Julií Stiles, Kirsten Dunst, Siennou Miller, Rihannou, Penélope Cruz či Amandyou Seyfried. Jenže vztahy se slavnými kolegyněmi mu prý nadělaly víc problémů než radosti. Udělal si z nich a jejich blízkých nepřátele a zavařil si tak i v Hollywoodu. Pětatřicetiletý herec některých poměrů lituje a tvrdí, že negativně ovlivnily jeho kariéru.

Josh zrovna randí s britskou herečkou Tamsin Egerton. V rozhovoru pro magazín Elle ale mladším kolegům vzkázal, aby se během natáčení raději nezamilovávali.

Nedoporučuji to mladým hercům. Můžete si tak udělat spoustu nepřátel v naší branži. Ale když s někým pracujete každý den, je to jako randění na zkoušku. Vytvoříte si fantazii o tom člověku. Ale to vždycky nefunguje, že?“ svěřil Josh v rozhovoru pro Elle.

Mladým kolegům, pokud si začnou s někým během natáčení, pak radí: „Dovolte té partnerce přijít na natáčení, kdykoli chce, je jedno, s kým v tom hrajete. Nikdy neříkejte, že některá scéna byla příliš intimní. Pak začnou být velmi podezíravé.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související