James Franco se brání: Lindsay Lohan jsem »nepřefiknul«! Jen jsme se líbali

Velikost textu: AAA

6. 5. 2014

Herec James Franco je jedním z mála těch slavných hollywoodských mužů, kteří se objevili na seznamu milenců Lindsay Lohan a již jsou ochotni diskutovat, proč se na tomto výčtu objevili. Americký všeuměl tvrdí, že je na seznamu právem, ale s kolegyní se jen líbal. K souloži či jinému druhu sexuálních aktivit mezi nimi prý nikdy nedošlo.

Jamese zpovídal kvůli seznamu Howard Stern, herec, režisér, literát a hudebník k tomu uvedl: „Dobrá, možná jsme se líbali. Bylo to ale suché. Když jsem se s ní líbal, bylo to před dávnými časy. Byl jsem prostě jen milý hoch. Polibek stačí. Taky jsem si tehdy řekl, co to proboha dělám? Byla moc mladá.“

Franco se nezdráhal o Lohan tvrdit, že byla dotěrná, a když bydleli ve stejném hotelu Chateau Marmont v Los Angeles, vloupala se k němu do pokoje.

„Byli jsme v tom hotelu oba dva během nejtemnější éry jejího života… bylo naprosto evidentní, že se jí líbím. Dokonce se jednou vloupala do mého pokoje. Seděl jsem na gauči a otevřel oči a ve tři ráno si tam klidně v mém pokoji stojí Lindsay!“ stěžoval si James. S Lindsay prý ale nikdy nespal.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související