Josh Hartnett se chlubí: Odmítl jsem role Supermana, Batmana i Spider-Mana

Velikost textu: AAA

7. 5. 2014

Herec Josh Hartnett mohl hrát už tři ze známých komiksových supermužů. Producenti mu prý nabídli roli Spider-Mana, Batmana i Supermana. Jenže pětatřicetiletý lamač srdcí hollywoodských krásek všechny odmítl. Nejsou dostatečně hodny jeho hereckého umu a stylu.

V rozhovoru pro magazín Details se Josh pochlubil, že dostal nabídku na roli Batmana třeba dříve než Ben Affleck, jenž ji ale přijal. „…nechtěl jsem být prostě označován jako Superman po zbytek svého života,“ tvrdí Josh.

Odmítáním těchto rolí si prý dokonce pohněval svého agenta, s nímž spolupracoval řadu let. Ten však odmítání supermužů nezvládl a na Hartnetta se vykašlal.

Josh randil s mnoha kráskami z Hollywoodu, kupříkladu se Scarlett Johansson, Julií Stiles, Kirsten Dunst, Siennou Miller, Rihannou, Penélope Cruz či Amandyou Seyfried. Dnes toho ale prý lituje.

„Nedoporučuji to mladým hercům. Můžete si tak udělat spoustu nepřátel v naší branži. Ale když s někým pracujete každý den, je to jako randění na zkoušku. Vytvoříte si fantazii o tom člověku. Ale to vždycky nefunguje, že?“ vysvětlil Josh v rozhovoru pro Elle.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související