Herečka Drew Barrymore: Dětem nikdy nedovolím herectví!

Velikost textu: AAA

15. 5. 2014

Herečka Drew Barrymore před pár dny porodila druhou dceru. Oba potomky počala s manželem Willem Kopelmanem, s nímž hodlá děvčata vychovávat jako obyčejné občanky Kalifornie. Rozhodně je bude chránit před Hollywoodem a světem celebrit. A Olive a Frankie prý mohou zapomenout, že by jim máma dovolila herectví před dosažením plnoletosti.

Prvorozená Olive má devatenáct měsíců, druhorozená Frankie necelý měsíc. „Nelíbí se mi vůbec představa, že malé dívky vyrůstají se sociálními sítěmi, protože vím, jak jsou v tom věku citlivé. Jenže proti vývoji jít nemůžeme. Pokud naprosto chráníte své děti před světem, není to normální, ale já svým dětem prostě do určitého věku mobil nedovolím. Také nedovolím svým dětem herectví. Až jim bude osmnáct, pokud budou chtít, je to jejich věc, ale předtím jim to nedovolím,“ tvrdila Drew rozhodně v interview pro magazín You deníku Mail on Sunday.

Sama přitom stála před kamerou už v pěti letech. Proslavila se rolí holčičky ve filmu E. T. Mimozemšťan.

E. T. byl nejlepší věcí, která se mi v životě stala, protože to naprosto změnilo směr mého života. Neměla jsme rodinu a domov a řád, takže svět filmu mi tento rámec poskytl. Ale s mými dětmi je to jinak. Ti budou mít rodinu, domov a řád a vše, co potřebují,“ vysvětlila devětatřicetiletá Drew.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související