Sestra Beyoncé napadla ve výtahu jejího manžela: Zachytily to kamery! (VIDEO)

Velikost textu: AAA

16. 5. 2014

Solange Knowles byla na afterparty charitativního newyorského plesu Met Gala samý úsměv. Veřejně ho věnovala i svému švagrovi. Rapper Jay Z s ní však neměl nastupovat po večírku do jednoho výtahu. Tam dostal pěknou sodu. Sestra zpěvačky Beyoncé mu rázně vyhubovala a dokonce ho kopla v domnění, že to zůstane mezi nimi. Jenže vše zachytily bezpečnostní kamery instalované ve výtahu.

Sedmadvacetiletá Solange vůbec nedbala na to, že vedle ní stojí starší sestra. Do švagra kopla a ještě ho udeřila pěstí. Nahrávku z bezpečnostních kamer dostala bulvární televize TMZ, podle níž se rapper Jay Z nebránil a nechal na sebe řvát. Když se do hádky chtěl vložit rapperův bodyguard, Jay Z mu v zásahu zabránil.

Podle TMZ trvala jízda výtahem déle, než by vyžadovala dráha z přízemí do dvanáctého patra. Jenže bodyguard často použil zastavovací tlačítko Stop, aby si příbuzní mohli vyříkat spor v soukromí beze svědků. Tedy domnívali se, že soukromí mají. V dnešním světě bezpečnostních kamer ho však nemá nikdo.

Beyoncé se do hádky vložila na samém konci, Solange uklidnila a všichni tři pak vystoupili. Sestry pár minut nato nastoupily společně do jednoho vozu, rapper odjížděl od newyorského hotelu Standard samostatně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související