Láska jako trám: Charlize Theron a Sean Penn chodí všude ruku v ruce!

Velikost textu: AAA

21. 5. 2014

Charlize Theron a Sean Penn přišli na premiéru filmu Milión způsobů jak zemřít na Západě jako partneři. Po červeném koberci v Los Angeles se prošli ruku v ruce a poprvé tak oficiálně světu dali najevo, že spolu žijí. Ačkoli se toho večera mohli těšit fotografové na řadu hvězd, blesky se nejvášnivěji roztančily nad kobercem ve chvíli, kdy přišli Charlize a Sean.

Na počátku dubna se prý Penn rozhodl, že se potřetí ožení. Po Madonně a Robin Wright bude jeho chotí právě Theron, s níž randí od prosince minulého roku. Osmatřicetiletá hollywoodská hvězda žádost o ruku od třiapadesátiletého kolegy přijala.

Je štěstím bez sebe, Seana miluje do morku kostí. Je to nejvášnivější chlap, jakého kdy potkala, a má pocit, že je pro ni tím pravým,“ cituje britský Daily Express zdroj blízký Theron.

Penn byl ženatý dvakrát. V letech 1985 až 1989 s Madonnou, v roce 2010 se po čtrnácti letech rozvedl s druhou ženou Robin Wright, s níž má dceru Dylan a syna Hoppera.

Theron, rodačka z Jihoafrické republiky, devět let žila s irským hercem Stuartem Townsendem. Před čtyřmi roky se rozešli. Ona před dvěma roky sama adoptovala syna Jacksona.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související