Hvězda skupiny One Direction relaxuje jako holka: Při pletení!

Velikost textu: AAA

3. 6. 2014

Zpěvák Harry Styles nejraději relaxuje hladce a obrace. Mladý britský hudebník, jehož kouzlo zčervenalo tváře také Chrisi Martinovi ze skupiny Coldplay, nejraději odpočívá s jehlicemi v rukách. Z příze vyrábí šály a svetry v každé volné chvíli, kdy může odpočívat během náročného světového turné skupiny One Direction. Výrobky prý dostanou kolegové pod stromeček.

Dvacetiletý zpěvák cestuje po světě s kolegy Zaynem Malikem, Louisem Tomlinsonem, Liamem Paynem a Niallem Horanem.

„Harry umí plést už dávno, a teď při pletení relaxuje. Nikdy se tomu nevěnoval tolik, jako teď na turné. Tvrdí, že je to jediný způsob, jak se dokáže uklidnit po hodinách, kdy musí poslouchat ječící fanoušky One Direction. Ostatní kluci ho kvůli tomu škádlí, ale jemu je to jedno. Harry žertuje, že jim plete vánoční dárky,“ píše britský list Daily Star.

Jednadvacetiletý Malik a o rok starší Tomlinson nemají tak bohulibý způsob relaxace. Britský bulvár na ně teď práskl, že kouří společně marihuanu. A doprovodil to usvědčujícím klipem.

Tak, tady jsme, odjíždíme z Peru. Joint září. Veselé dny!“ prohlašuje ve videoklipu Tomlinson. Klip přitom někdo ukradl z mobilu některého z členů skupiny a prodal ho bulváru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související