George Clooney do toho opravdu »praští«: Do chomoutu půjde už v září!

Velikost textu: AAA

4. 6. 2014

„Pro mě je prioritou má práce. Proto se také už nikdy znova neožením,“ tvrdil ještě loni herec George Clooney. Údajně proto se s ním rozešla Stacy Keibler, která se půl roku poté provdala za milionáře Jareda Probeho. V září se však bude ženit i George. Vezme si britskou právničku Amal Alamuddin, s níž se zasnoubil.

Podle zdrojů z Hollywoodu je to celé ale jen veliké divadlo. George je gay mající přítele, jemuž krásné ženy dělají jen zástěrky, aby nepřišel o velké role ve filmech. Jako homosexuál by si totiž už neškrtl v postavách svůdníků a gentlemanů. Stacy Keibler se už půl roku po rozchodu s ním provdala prostě proto, že s milionářem Jaredem Probem chodila dávno před rozchodem s Georgem. S ním byla partnerkou jen pro média, oba ale měli vlastní soukromý život. A když se Stacy a Jared rozhodli vzít, musel přijít rozchod s Clooneym. Ten ulovil další „herečku“ pro veřejnost a média – právničku Amal Alamuddin. Tu požádal o ruku a dokonce si ji vezme.

Amal a George se budou brát letos v září v Itálii u jezera Como, kde hollywoodský herec vlastní vilu. Médiím to prozradila modelka Cindy Crawford, s jejímž manželem Randem Gerberem je Clooney dlouhá léta nejlepším kamarádem. Jiní zasvěcení z Hollywoodu by to nenazvali nejlepším přátelstvím, ale spíš dlouholetým mileneckým poměrem.

Crawford v Paříži na otázku novinářů, kdy se George a Amal vezmou, odpověděla: „Bude to v září.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související