Gwyneth Paltrow odložila rozvod. Vrací se k manželovi?!

Velikost textu: AAA

20. 6. 2014

Herečka Gwyneth Paltrow se v březnu rozešla s manželem Chrisem Martinem. Tedy oznámila, že „vědomě rozpojují“. Později s frontmanem skupiny Coldplay začali chystat rozvod. Desetileté manželství ale možná neskončí. Podle deníku The Mirror totiž legální ukončení manželství zastavili.

Je pravda, že měli problémy, ale celá ta situace vědomého rozpojování na ně vyvíjela obrovský tlak šíleným způsobem. Gwyneth měla přísná pravidla, že nesmějí hned začít randit, musejí se vzájemně respektovat, snažit se udržovat v pohodě kvůli dětem a komunikovat spolu, ale zdá se, že to vše funguje jako poslední varování. Chris s ní stále žije, když jsou spolu, jsou jako dvě hrdličky, a ona stále nosí snubní prsten. Možná se před pár měsíci vědomě rozpojovali, ale teď se znova párují. Nikoho by nepřekvapilo, kdyby se dali opět dohromady,“ píše deník The Mirror.

O víkendu v Kalifornii vyrazili na večeři a podle očitých svědků se u stolu stále chichotali. Jako partneři se však prý chovají především kvůli dětem, desetileté Apple a osmiletému Mosesovi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související