Jennifer Lopez o rozchodech: Intuice mě nikdy nezklamala!

Velikost textu: AAA

20. 6. 2014

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez nikdy ničeho nelituje. Řídí se totiž zásadně svými instinkty a ty ji ještě nikdy nezklamaly. Americká hvězda se nedávno rozešla s tanečníkem Casperem Smartem, a stejně jako při rozchodu s bývalým manželem věří, že učinila správné rozhodnutí. Cítila to totiž intuitivně.

Na otázku, co by dnes poradila mladé Jennifer Lopez, kdyby mohla, čtyřiačtyřicetiletá Jennifer Lopez odpověděla: „Řekla bych jí, aby neomylně poslouchala svou intuici, protože nakonec všechno podle toho správně vyjde. Nejlepší rada, jakou jsem kdy dostala, byla od někoho, kdo mi radil, abych vždy věřila svým instinktům, protože člověk zná sám sebe nejlépe.“

Lopez má s bývalým manželem Markem Anthonym šestiletá dvojčata Maxe a Emme.

„Já vlastně pořád intenzivně pracuji, takže když mám chvíli volný čas, tak ráda relaxuji a trávím čas se svými dětmi, svou rodinou a svými přáteli… Nemám žádnou specifickou mantru, ale často si připomínám, jaké štěstí v životě mám, tvořím si tak každodenní afirmace. Vždy se snažím negativní energii přeměnit v něco pozitivního,“ dodala Jennifer.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související