Extra vyhláška pro George Clooneyho: Před jeho vilou nesmí nikdo parkovat!

Velikost textu: AAA

3. 7. 2014

George Clooney se hodlá v září oženit s právničkou Amal Alamuddin a podle všeho svatební oslava proběhne v jeho vile u jezera Como. Radní italského městečka Laglio mu teď vyšli vstříc a přijali novou vyhlášku, podle níž nesmí nikdo zastavit a zdržovat se na vozovce před vjezdem k jeho vile. A také se nesmějí plavci zdržovat kolem soukromé pláže, jež k hercově vile přiléhá. To vše platí do konce září a porušení vyhlášky bude penalizováno vysokou částkou.

Starosta Roberto Pozzi přiznává, že opatření má odradit paparazzie a posedlé fanoušky od pronásledování a slídění kolem vily.

Od nynějška je zcela zakázáno zastavit před vstupem do Clooneyho vily. Je to záležitost týkající se dopravy a bezpečnosti. Je to velmi nebezpečné a je to také problém soukromí,“ oznámil starosta Pozzi s tím, že porušení vyhlášky se bude pokutovat pěti sty eur – skoro čtrnácti tisíci korun.

Pozzi tím potvrdil, že Clooneyho svatba proběhne v Itálii. Obřad se má uskutečnit v Benátkách, odkud se svatebčané přesunou do vily u jezera Como, kde budou slavit.

V minulosti jsme zatím nikoho nepokutovali. Tohle opatření je ale navrženo tak, aby přinutilo lidi změnit jejich chování a aby zde vytvořilo pokojné prostředí. Musíme zajistit soukromí a bezpečí Georgi Clooneymu a jeho hostům,“ dodal Pozzi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související