Svůdná dcera Kim Basinger kašle na chlapy: Randí s dívkou

Velikost textu: AAA

4. 7. 2014

Dcera herců Aleca Baldwina a Kim Basinger se rozhodla, že bude žít se ženou. Osmnáctiletá Ireland potvrdila, že je zamilovaná do rapperky Angel Haze. Jediného potomka bývalých manželů Baldwina a Basinger prý štvalo, že jim lidé říkali kamarádky. Tak světu oznámila, že se milují a jsou partnerky.

Všichni nám říkají nejlepší kamarádky, nejlepší kamarádky na život a na smrt, jakože že jsme kamarádky, co spolu jen vyrážejí ven. Je to vtipné. Je to dobře svým způsobem, ale na druhou stranu to pěkně štve. Kdybychom byli dva chlapi, bylo by to šílené, negativně šílené kvůli pozornosti médií. Ale u nás je to všechno pozitivní, média píšou, ach, jsou tak roztomilé, jsou to nejlepší kamarádky… Jsme homosexuální pár různých ras… Myslím, že pro Ameriku je to teď dost divné. My spolu ale souložíme, kamarádky spolu nesouloží. Nikdy jsem nesouložila s žádným z přátel. Když někoho vidím jako kamaráda, tak se to stát nemůže,“ svěřila Ireland v rozhovoru pro britský deník The Independent.

Ale my spolu opravdu spíme a je to šílené, je to divné to tak říct, protože myslím na to, co si asi řeknou fanoušci, když si to budou číst a pomyslí si, k sakru?! Ale děje se to,“ dodala rapperka Angel Haze a potvrdila, že s Ireland skutečně žije jako s životní partnerkou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související