Helen Mirren není žádný snob: Stříhá se klidně sama

Velikost textu: AAA

14. 7. 2014

Britská herečka Helen Mirren přiznala, že kadeřnické křeslo není zrovna místo, které si nikdy nenechá ujít. Ačkoli se musí nechat zastřihnout téměř každý měsíc, ne vždy jí v programu vyjde časová skulinka na péči od zkušeného kadeřníka. A tak si mnohdy stříhá vlasy sama. Dokonce i tehdy, když má jít na veřejnost, projít se po červeném koberci či přijmout nějakou cenu.

Ne vždy, ale ano, stříhám se sama. Nemůžu si dovolit chodit ke kadeřníkovi každých šest týdnů, nemám na to čas, takže jdu asi tak jednou za rok. Mezitím si vytáhnu nůžky a sama si to zastřihnu, obvykle spíš katastrofálně. Někdy si sama zastřihnu vlasy ráno předtím, než jdu na akci s červeným kobercem,“ přiznala Helen magazínu Redbook.

Zatímco jako mladá moc galavečery a předávání cen nemusela, dnes si podobné akce umí vychutnat.

„Ano, je to zábava, je to hloupý, úžasný moment, být tím chvíli uchvácena, a pak je po všem. Co je na tom milého, je fakt, že už z toho nejsem vůbec nervózní. Můžu si to jen užívat,“ dodala Mirren.

Britská hvězda mající titul dáma se také prý denně líčí, ale má problém s mírou.

Nosím makeup každý den. Miluju, když si ho dávám na obličej, vždycky mě to chytne, trochu sem, trochu tam. Ale pak poodstoupím a podívám se do zrcadla a je to odporné. Takže to všechno smyju, protože jsem se v tom až příliš vyžívala. Naprosto platí, že jak člověk stárne, musí nosit méně a méně makeupu,“ práskla na sebe hvězda filmu Královna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související