Kanye West je snob: Ve vlaku kritizoval drsný toaletní papír

Velikost textu: AAA

21. 7. 2014

Pořadatelé festivalů a koncertů můžou potvrdit, že v požadavcích na komfort a servis je Kaney West řádná primadona. A fajnovkou byl také na palubě vlaků Eurostar propojující Londýn s Paříží. Americký rapper cestoval sice v nejexkluzivnější třídě, dovolili si mu tam však servírovat obyčejný toaletní papír. Šestatřicetiletý hudebník se s ním odmítl vytřít. Jeho zaměstnanci mu museli sehnat velejemné papírové kapesníčky.

Kanye West je velmi náročný na toaletní papír. Nemohl vůbec uvěřit tomu, že v první třídě mají tak drsný toaletní papír. Nedělal problémy zaměstnancům společnosti Eurostar, ale stěžoval si ve svém kroužku. Nelíbila se mu struktura papíru a požadoval jemnější náhradu. Jeho tým mu pak opatřil jemné papírové kapesníčky jako náhradu,“ píše britský deník The Sun.

West cestoval vlakem Eurostar z Paříže do Londýna, kde vystupoval na festivalu Wireless. Ale ani tam se dobře nezapsal. Fanoušky místo zpěvem a hudbou dvacet minut otravoval lamentováním o tom, jak jsou média a svět vůči němu nespravedliví. Návštěvníci festivalu ho vypískali.

Během Kanyeho cesty na lince Paříž Londýn došlo k technické závadě a vlak byl o čtyři hodiny zpožděn. Rapper ale nedal na sobě nic zdát a v dobré náladě ochotně pózoval se spolucestujícími pro jejich soukromé fotografie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související