Kim Basinger se v šedesáti přestala bát

Velikost textu: AAA

21. 7. 2014

Herečka Kim Basinger oslavila šedesátku. A na přibývajícím věku jí přijde pozitivní to, že s každým dalším rokem života se přestává bát starých strašáků. A než ulehne na smrtelné lože, ráda by se přestala bát úplně. Nejtěžším úkolem života pro ni je výchova potomka. Hvězda Mrazivé vášně má s bývalým manželem Alekem Baldwinem osmnáctiletou dceru Ireland.

Mou osobní filosofií je, že v momentě, kdy opustím tuto planetu, chtěla bych čelit každé věci, jíž se na tomto světě bojím. Bez ohledu na to, co bych musela udělat, bez ohledu na to, co to zahrnuje a jak otřesená a jak zničená budu. Myslím, že bych nebyla naplněnou osobností, kdybych to nedokázala. Takže, pojďme na to!“ svěřila Kim v rozhovoru pro magazín Flaunt.

Bývalá manželka Aleka Baldwina přitom nemyslí obyčejné fobie. S těmi se vypořádala dávno a dnes adrenalinovou zábavu vyhledává.

No, hrála jsem si s hady a vyskočila z letadla, ale tyhle věci, to je mi jedno. Byla jsem také v nejhlubších vodách na světě. Miluju to. Opravdu nic nevnímám jako příliš nebezpečné. Nic, krom výchovy dítěte, to je opravdu nebezpečné. Ale myslím, na osobní úrovni, nejhorší věcí, kterou jsem udělala, je výchova dítěte a vzdorování vlastním strachům. Kterých, jak již víte, bylo mnoho a ubývá jich,“ dodala Basinger.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související