Tajemství Cristiana Ronalda: Jeho syn NIKDY nesmí poznat svou matku!

Velikost textu: AAA

25. 7. 2014

Syn Cristiana Ronalda stále netuší vůbec nic o tom, kdo ho porodil. Slavný fotbalista totiž identitu matky, která se nechala oplodnit jeho spermatem a dítě za úplatu odnosila, svému chlapci odmítá vyzradit. Sportovcova matka Dolores Aveir teď vydala knižní paměti, v nichž mimo jiné uvádí, že chlapce na Floridě po porodu vyzvedla ona.

Neznámá Američanka ho za úplatu odnosila a Dolores pak pro novorozeně letěla. Cristiano mladší má čtyři roky a na matku se podle tety Elmy ptá. Ale otec mu její jméno odmítá prozradit. Tedy chlapec ani netuší, že ho matka odnosila za úplatu.

„Cristiánek se někdy ptá na svou mámu. Jednou jsme mu řekli, že je v ráji, ale můj bratr a má matka to nemají rádi a požádali nás, abychom mu to už nevyprávěli. Tak mu teď říkáme, že jeho máma hodně cestuje. Jeho to umlčelo, nemluví o tom a neptá se víc,“ uvedl Elma pro Diario de Noticias.

Dolores Aveir vydala minulý týden paměti, v nichž mimo jiné prozradila, že když otěhotněla se synem Ronaldem, tak šla na potrat. Ten jí lékaři odmítli provést, tak zkusila babské rady. Ani ty nevyšly a chlapce nakonec porodila.

Ronaldo od roku 2010 randí s modelkou Irinou Shayk.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související