Rebel Shia LaBeouf skončil na léčení: Prý aby nedělal ostudu Bradu Pittovi

Velikost textu: AAA

28. 7. 2014

Herec Shia LaBeouf se léčí na protialkoholním. Po řadě excesů, z nichž poslední v divadle na Broadwayi skončil zatčením a uvržením do vazby, se rozhodl s démonem etanolem bojovat. Aby se zbavil závislosti na něm. Teď však na něj prasklo, že musí hlavně kvůli Bradu Pittovi. Za pár týdnů ho totiž po boku této hollywoodské hvězdy čeká turné světových premiér filmu Fury, v němž Pitt hraje hlavní roli a zároveň snímek produkuje. A na žádnou ostudu z Shiovy strany není zvědavý.

Sedmadvacetiletý herec se rozhodl vyhledat pomoc odborníků poté, co ho policie vyvlekla z divadla na Broadwayi, kde jako divák rušil představení Cabaret. Napadal fyzicky diváky, takže ho nakonec odvedli v poutech a putoval rovnou do basy.

„Shia LaBeouf neodešel přímo do léčebny, ale dobrovolně podstupuje léčbu závislosti na alkoholu. Chápe, že jeho chování z poslední doby jsou symptomy větších zdravotních problémů a podstoupil první z mnoha nezbytných kroků k uzdravení,“ uvedl hercův mluvčí v oficiálním prohlášení tisku.

Z nevhodného chování se LaBeouf bude ještě tento týden zpovídat u soudu v New Yorku. Čelí obvinění z obtěžování, pobuřování a nedovoleného vniknutí.

K léčbě ho nutí také Brad Pitt. Nechce se dočkat podobného incidentu, který zažili na premiéře filmu Nymfomanka v Berlíně. Shia utekl z tiskovky a večer téhož dne na červený koberec přišel s papírovým pytlíkem na hlavě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související