BITKA »slaďoušků«: Justin Bieber chtěl zmlátit Orlanda Blooma

Velikost textu: AAA

4. 8. 2014

Dva kohouti na jednom smetišti nedělají dobrotu. A když se k tomu přidá dvacetiletý nevyzrálý steroidy nacpaný výrostek, začne být pořádně dusno i v klidnějším prostředí. Jenže na Ibize v restauraci Cipriani ve středu nad ránem rozhodně klid nebyl. Justin Bieber tam totiž začal provokovat herce Orlanda Blooma k pěstní rvačce. A řval na něj: „Co chceš, hajzle?“

Ke rvačce nakonec nedošlo, zasáhla ochranka a přátelé obou slavných tváří. Chtělo by se napsat slavných mužů, ale v případě kanadského zpěváka, který se stále chová jako puberťák, se to moc nehodí. Nicméně Bieber po hádce s britským hercem z večírku odešel. Na party byli přítomni také Paris Hilton, Lindsay Lohan a Sean Diddy Combs.

Magazínu TMZ se sice nepodařilo zjistit, kdo hádku vyvolal, ale Orlando a Justin se nemají v lásce od roku 2012. Toho léta v New Yorku se totiž popový zpěvák vtíral k Bloomově bývalé manželce Mirandě Kerr. Letos měl Orlando možnost se „pomstít“. Nechal se na veřejnosti fotit s Bieberovou bývalou přítelkyní Selenou Gomez.

Justin má s agresivitou problémy opakovaně. Když se jako čtrnáctiletý chlapeček prosadil v showbyznyse, vynikal svou křehkostí. V šestnácti se rozhodl, že svou image zásadně změní a stane se chlapem s horou svalů. Začal denně posilovat a zřejmě také zobat preparáty podporující růst svalů. Jenže to vše schopnosti ovládat se u tak mladého nevyzrálého mozku spíš škodí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související