Lindsay Lohan vyhrožuje: Čím a komu?!

Velikost textu: AAA

8. 8. 2014

Herečka Lindsay Lohan má pocit, že už má dost roků na to, aby sepsala paměti. Zřejmě si také myslí, že o ně bude mít zájem dost lidí na to, aby se prodávaly a zaplatily náklady na vydání. Hollywoodská hvězda přitom nedávno proslula především seznamem svých milenců, na němž se objevila jména jako Colin Farrell, Justin Timberlake či James Franco.

Posledně jmenovaný ale několikrát popřel to, že by měl s Lindsay sex. Lindsay však tvrdí, že vydá knížku o svém životě, v níž popíše také vztahy s muži, kteří se objevili na seznamu. Skrývat prý nehodlá nic. A autobiografii chce vydat v Londýně.

„Lindsay měla schůzky s hlavními vydavatelstvími v Londýně, literárním agentům slíbila takové příběhy, že všem vždycky poklesla čelist. Je připravena zveřejnit naprosto vše, nedávno to prokázala tím, když se nestyděla za svůj seznam mužů, s nimiž prý spala,“ píše britský deník The Sun.

Osmadvacetiletá herečka nehodlá bušit do klávesnice sama. Chce si najmout slavnou spisovatelku, jíž své příběry převypráví. Podle deníku The Sun Lindsay věří, že by její vzpomínky na minulost mohly napsat spisovatelky E. L. James či J. K. Rowling.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související