Nejmladší dcera Bruce Willise je na dně: Skončila v léčebně pro narkomany!

Velikost textu: AAA

11. 8. 2014

Jaká matka, taková je Katka. Praví jedno rčení o podobě matek a dcer. Platí to i v případě Demi Moore a jejích dcer. Rumer, Scout i Tallulah měly problémy s pitím. Dvě starší sestry to nakonec zvládly, Demiina nejmladší, dvacetiletá Tallulah je ale spojila s drogami a musí se léčit. Třetí z pěti dcer Bruce Willise tak nastoupila do léčebny.

Tallulah se před pár dny svěřila médiím, že v pubertě trpěla tělesnou dysmorfií – tvarovou nesouměrností, která jí působila deprese a přivedla ji k anorexii. Později se utěšovala alkoholem a kokainem. Jenže závislosti ji přerostly a po domluvě s rodinou nastoupila do léčebny Meadows v Arizoně.

Tallulah Willis nastoupila 23. července poté, co ji starší sestra Scout nachytala s kokainem na záchodě. Nejmladší ze svých dcer domluvila matka Demi, která má s léčebnami bohaté zkušenosti.

Moore se v Meadows sama léčila před dvěma roky po rozchodu s třetím manželem Ashtonem Kutcherem, který ji opustil po šesti letech a začal žít s mladší kolegyní Milou Kunis.

Bruce Willis má se svou první manželkou Demi Moore tři dcery. Šestadvacetiletou Rumer, třiadvacetiletou Scout a dvacetiletou Tallulah. S druhou chotí Emmou Heming má dvouletou Mabel a tříměsíční Evelyn.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související