David Duchovny se potají rozvedl: Proč opustil blond krásku?!

Velikost textu: AAA

13. 8. 2014

David Duchovny je po sedmnácti letech opět bez manželských závazků. Čtyřiapadesátiletá hvězda seriálu Akta X se rozhodla ukončit manželství s Téou Leoni. S osmačtyřicetiletou chotí prý nežije už několik měsíců a teď se rozhodli ukončit vztah i legálně.

Žádost o rozvod podali už v červnu letošního roku a jako obvykle ji zdůvodnili „neslučitelnými rozdíly v povahách obou partnerů“. Soud v Los Angeles je na počátku srpna rozvedl.

David a Téa mají spolu dvanáctiletého Kyda a patnáctiletou Madelaine, o něž po rozvodu budou pečovat společně. Děti však budou žít primárně s matkou. Duchovny bude matce vyplácet osm tisíc dolarů měsíčně v alimentech, a jí samotné čtyřicet tisíc dolarů měsíčně jako výživné.

Téa a David se rozešli už v roce 2008, o rozvod ale tehdy ještě nepožádali, protože se Duchovny přihlásil do léčebny, aby se zbavil závislosti na sexu. V roce 2011 se rozešli podruhé, pak se ale zase dali dohromady. Tentokráte už však manželství zachraňovat nechtěli a poprvé oficiálně požádali o rozvod u soudu. Ten z nich učinil rozvedené.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související