George Clooney není žádné »ořezávátko«: Sám si napsal svatební slib

Velikost textu: AAA

21. 8. 2014

Do svatby George Clooneyho zbývá pár dní, hollywoodský herec vše pečlivě chystá a plánuje. Se snoubenkou Amal Alamuddino už vědí, čím budou hostit svatebčany, ale nachystali si prý také originální slib. Oba si napsali text, který si vzájemně přednesou ve chvíli, kdy si budou slibovat soužití do konce svých dní.

„To nebude žádná velká hollywoodská svatba, na niž přiletí Julia Roberts a Sandra Bullock, aby strávily týden v Itálii. Chtějí mít svatbu intimní s klidnými, ale zároveň veselými a zábavnými hostinami, přečtou si před svými milovanými krátké, ale smysluplné sliby, které sepsali oba rukou. Chtějí, aby si hosté maximálně užili svatbu, je jim jasné, že kdyby seznam hostů připomínal seznam na předávání Oscarů se spoustou velkých hollywoodských jmen, pro obě rodiny by to bylo nepříjemné. Můžou si pak někdy udělat party pro přátele z oboru v Los Angeles,“ tvrdí zdroj blízký Clooneymu.

Třiapadesátiletý herec si šestatřicetiletou advokátku vezme v září, svatbu mají mít v Itálii, kde George vlastní vilu u jezera Como.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související