Hugh Grant se nezdá: Po světe zplodil v tajnosti už tři potomky!

Velikost textu: AAA

18. 9. 2014

Herec Hugh Grant nerad mluví o svém soukromí a většinou ignoruje také otázky novinářů týkající se jeho potomků. Ačkoli už v září 2012 přivedla na svět jeho syna producentka Anna Elisabet Eberstein, teprve teď se k němu britská hvězda přihlásila. Třetí potomek hvězdy filmu Láska nebeská je po matce poloviční Švéd. A čtyřiapadesátiletý herec jej přiznal jako třetího potomka.

Ještě před dvěma roky byl Hugh oficiálně bezdětný. Nechtěl se totiž přiznat k rodičovství žádného z dětí, o němž se vesele mluvilo v bulváru. Otcem všech tří domnělých potomků – jimž je věkově mezi třemi lety a rokem a půl – skutečně je, jak sám přiznal.

S bývalou milenkou Tinglan Hong má dceru Tabithu a syna Felixe. S Eberstein pak dalšího chlapce, jehož jméno zatím ani jeden z rodičů nezveřejnil. Anna a Tinglan přitom otěhotněly s Hughem téměř ve stejnou chvíli. Grant nejdříve zplodil dceru s Hongovou, pak syna s Ebersteinovou a čtyři měsíce nato dalšího syna opět s Hong. A obě ženy dnes žijí se svými dětmi nedaleko Grantova domu v západolondýnském Fulhamu.

„Jsme velmi dobří přátelé a ona je vynikající matka,“ prohlásila pětatřicetiletá Eberstein o Hong v rozhovoru pro švédský deník Nöjesbladet.

„Pořád se s ním vídám, pořád, většinu dní… Miluju ho moc,“ uvedl teď Grant při zmínce o synovi, jehož má s Eberstein. Babičkou Grantova syna je švédská soudkyně a prominentní levicová politička Susanne Eberstein.

S Hong má Grant tříletou dceru Tabithu a rok a půl starého chlapce Felixe. Ten je jen o čtyři měsíce mladší než nevlastní bratr, jehož má Grant s Eberstein.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související