Oplácaný Channing Tatum: Když netočím filmy, jsem tlustý a šťastný

Velikost textu: AAA

18. 9. 2014

Většina Hollywoodských herců vypadá dokonale jen před kamerou. Mít vyrýsovanou a nabušenou postavu totiž vyžaduje nejen každodenní tvrdou dřinu v posilovně, ale také nekompromisní dietu. Po Hughu Jackmanovi přiznal další slavný svalovec Channing Tatum, že na své postavě dře skutečně jen kvůli filmovým rolím. Když totiž zrovna práci nemá, čtyřiatřicetiletý hezoun Channing se v posilovně poleví, začne se cpát zakázaným jídlem a přibere. Ale hlavně, je pak šťastný.

Když nepracuju, mám tendenci trochu nabrat něco, čemu s manželkou říkáme ‚pneustí‘, což znamená pneumatiku na břiše a pocit štěstí. Většinou se pořád držím v kondici, protože rád cvičím a taky mě baví soutěživost při tréninku s kamarády, ale vykašlu se na dietu. Úplně ji ignoruju. Když držím dietu, jím denně pořád to samé. Je to šílené a monotónní a naprosto to vysává veškeré barvy ze života, až mám nakonec pocit, že žiju v tom filmu Městečko Pleasantville, všecko je černobílé, to je hnus,“ svěřil manžel herečky Jenny Dewan Tatum v rozhovoru pro britský magazín Hello!.

Ačkoli cvičí, i když nemusí natáčet, nedře se tolik a hlavně si neodpírá zakázaná jídla, na něž musí v době filmování zapomenout.

Jím vše! Cheeseburgery, pizzu, pivo, všechno obvyklé, z čeho se tloustne. Jsem nenasytný, a když se mi to pokusíte sebrat, je to stejné, jako byste chtěli vzít z dlaně bonbon dítěti, budu plakat a řvát,“ dodal Channing.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související