Manželka Davida Duchovnyho před rozvodem: Co řekla o nenávisti?

Velikost textu: AAA

26. 9. 2014

Herci Téa Leoni a David Duchovny se po sedmnácti letech rozvádějí. Manželství procházelo krizemi několikrát, ale v roce 2014 se hvězda Akt X definitivně rozhodla podat žádost o rozvod. Osmačtyřicetiletá Téa však tvrdí, že se rozcházejí jako nejlepší přátelé, kteří se milují. „Nedokázala bych ho nenávidět,“ říká žena, jež má s Duchovnym dvě děti.

Poprvé se David a Téa rozešli v roce 2008. Tehdy se ale Duchovny přihlásil do léčebny, kde řešil svou závislost na sexu a masturbaci u porna. Po propuštění se k němu Leoni vrátila. Další rozchod přišel v roce 2011, ale i ten manželé překonali. David však v červnu letošního roku podal žádost o rozvod a už ji nestáhl.

Podívejte, David mi dal dva největší dárky na planetě, nevím, jak bych ho mohla kdy nenávidět. Vždy jsme milovali jeden druhého a zbožňujeme naše děti,“ uvedla Téa v rozhovoru pro magazín Parade.

Leoni má s Duchovnym patnáctiletou Madelaine a dvanáctiletého Kyda.

„Nedělám blbou, rozumím tomu, že člověk může mít raněné city a věci se můžou podělat. Taky jsme takové chvíle měli. Ale ty děti jsou příliš důležité a on to vidí stejně. Vím to. Je to dobrý chlap,“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související