Proměna manželky George Clooneyho: Tohle na ni práskli kamarádi!

Velikost textu: AAA

4. 10. 2014

Britská advokátka Amal Alamuddin se minulou sobotu stala paní Clooney. Ačkoli hollywoodskou hvězdu po roce randění dostala do chomoutu, stálo ji to milované cigarety. Slavný herec totiž kouření nesnáší, a tak se musela jeho nastávající tabáku vzdát. Okamžitě. Prý jí ale abstinence nevadí. A jejímu zdraví rozhodně prospívá.

„Přestala kouřit, a od chvíle, co poznala George, přestala chodit pozdě. Nikdy se také neusmívala tolik jako teď. Směje se téměř neustále celý rok,“ prohlásila na svatbě Amalina kamarádka Jae Kim.

Clooney patří k málu hollywoodských hvězd, které cigarety nesnášejí. A přestože třeba Brad Pitt býval silným kuřákem, v Georgeově přítomnosti si zapálit nedovolil.

„Mí prarodiče kdysi v Kentucky vlastnili farmu na tabák. Abych si v létě vydělal peníze, musel jsem sekat, svazovat, sklízet a čistit tabák. To vás opravdu donutí nechtít kouřit… Víte, měl jsem deset tet a strýců z tátovy rodiny, šest z nich zemřelo na rakovinu plic,“ vysvětlil Clooney v roce 2005, proč je odpůrcem kouření tabáku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související