Šokující přiznání Gérarda Depardieu: Živil jsem se jako GAY PROSTITUT!

Velikost textu: AAA

8. 10. 2014

Herec Gérard Depardieu vydává knižní autobiografii Ca c‘est fait comme ca (Tak se to stalo) a fanouškům v ní odhaluje řadu dosud nepublikovaných informací ze svého soukromého i profesního života. Dozvědí se tak o přátelství s ruským prezidentem Putinem, o tom, jak ho k divadlu přivedl homosexuální obdivovatel či o tom, že si na živobytí přivydělával také jako prostitut.

V mládí měl o peníze nouzi a tak si pomáhal drobnými krádežemi, za něž tři týdny seděl. Z podsvětí ho vytáhl homosexuál, který se do něj zamiloval a který mu platil studia herectví. Depardieu odkrývá také bolest otce, který se musí smířit se smrtí potomka. Jeho syn Guillaume zemřel v roce 2008 na zápal plic. Podobně jako otec v mládí zakusil homosexuální prostituci, drogy a závislost na alkoholu. A podobně jako otec se snažil prosadit v herectví.

Gérard prý od nejútlejšího dětství musel poslouchat od své matky, jak se ho marně pokoušela potratit pletací jehlicí. Otec pro změnu neříkal téměř vůbec nic. A několik svých sourozenců malý Depardieu musel pomáhat rodit. V deseti se začal potulovat ulicemi a v patnácti, když výrazně zmužněl, se začal líbit homosexuálům. Tehdy poprvé zkusil prodat své tělo.

„Už když jsem byl velmi mladý, věděl jsem, že se líbím homosexuálům,“ píše herec s tím, že za peníze mužům dělal sexuální potěšení. Jednou také pomáhal vykrádačům hrobů vykopat čerstvě pohřbená těla a obrat je o šperky a luxusní obuv.

V šestnácti se odstěhoval z Châteauroux do Paříže, kde se nadále živil homosexuální prostitucí. Své klienty často také okrádal. „Pár jsem jich natáhl. Zmlátil jsem některé chlapy a utekl se všemi jejich penězi,“ přiznává Depardieu.

Jako mladý bouřlivý muž učaroval herečce Elisabeth Guignot, která pocházela z vlivné a bohaté pařížské rodiny. S ní zplodil děti Guillauma a Julii. Dva další potomky se dvěma jinými ženami. Otec ale nebyl nikdy dobrý, což si sám uvědomuje. Stejně jako jeho vlastní otec ani on neuměl se svými potomky hovořit. A když si stěžovali, že je svět spojuje s jeho excesy, tak jim jednoduše poradil, ať se přejmenují.

S ruským prezidentem Putinem se prý začal přátelit v roce 2008. Šéfovi Kremlu se prý velmi líbilo, že je Depardieu ve své podstatě chuligán, který se s nikým nemaže a který se občas probere opilý na chodníku. A oba slavné muže spojuje také to, že v pubertě jim nikdo nedal ani vindru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související