Chcete být milencem Jennifer Lawrence? Tohle musíte splňovat!

Velikost textu: AAA

13. 10. 2014

Herečka Jennifer Lawrence je od konce srpna tématem zpráv především kvůli pornografii. Hackeři z internetového úložiště iCloud stáhli její soukromé fotky, na nichž ukazuje ze svého těla opravdu vše. Mladá hollywoodská hvězda se hájila tím, že snímky pořídila pro přítele, s nímž byla ve vztahu čtyři léta. Měly mu sloužit jako inspirace k masturbaci, když spolu nebyli. Jenže čtyřiadvacetiletá kráska přítele teď nemá. Stačí jí prý přitom, aby byl dotyčný schopen sledovat s ní televizi.

Jenže to bude možná kritérium nesplnitelné. Herečka je totiž fanynkou celé řady reality show a seriálů, jimž holduje málokterý muž.

„Ráda bych chodila s někým, kdo má rád stejné pořady v televizi. Shark Tank. Počkat! Ach, Dance Moms, ten je dobrý! Ok, možná jen mám ráda Dance Moms, ale opravdu miluju Ty pravé hospodyně (Real Housewives). Ale taky tu je, ještě tu je Příprava na soudný den (Doomsday Peppers). Sběrači (Hoarders) jsou fajn. Občas to po chvíli začne nudit, ale je to skvělé. Miluju Závislosti (Interventions)… V podstatě, co se snažím říct, je, že potřebuju na vztah někoho, kdo se bude se mnou dívat na televizi,“ dodala Lawrencev rozhovoru pro Vanity Fair.

Jennifer čtyři roky chodila a Nicholasem Houltem, jemu zřejmě byly určeny fotky, na něž teď může díky internetu koukat kdokoli. A média ji zrovna spojují s bývalým manželem Gwyneth Paltrow Chrisem Martinem, s nímž prý randí několik týdnů. Chodí s ním na večeře a doprovází ho na koncerty jeho skupiny Coldplay.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související