Opuštěný Bill Murray: Být sám neznamená být osamělý

Velikost textu: AAA

14. 10. 2014

Čtyřiašedesátiletý Bill Murray má za sebou dvě manželství, v nichž zplodil šest synů. Dnes žije sám jako nezadaný mládenec, ale prý to zdaleka neznamená, že by byl osamělý. Jen proto, že si zvolil život single, nemusí si nikdo myslet, že nemá dost společnosti.

Bill byl nedávno na svatbě svého kamaráda George Clooneyho. A médiím pak svěřil, že mu tam dojetím zvlhly oči. V rozhlasovém pořadu na stanici Sirius XM mu Howard Stern položil otázku: „Je něco ve vašem životě, co zpochybňujete a kvůli čemu jste nenašel velkou lásku svého života?“

„Nepřemýšlím o tom… Nejsem si jistý tím, co tu dělám. Mám děti, za které jsem zodpovědný. Nemyslím si, že jsem osamělý… Je toho spousta, co musím udělat, a co zrovna nedělám. Jsme docela oškliví lidé, když se na sebe podíváme přísně,“ odpověděl čtyřiašedesátiletý herec.

A to, co by měl dělat a nedělá, pak ještě rozvedl slovy: „Měl bych na sobě prostě pracovat nebo se rozvíjet nebo něco takového… stát se víc napojený na své vlastní já,“ dodal Murray s tím, že má větší problém propojit se se svým já než s jinou osobou. Ale právě proto nikoho vedle sebe nechce, protože to neprospívá vztahu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související