Jaká matka... Tříletá dcera zpěvačky Pink používá běžně nadávku „ZAS*ANÝ“!

Velikost textu: AAA

16. 10. 2014

Co byste dělali, kdyby vaše tříletá dcerka každou chvíli vykřikla: „Zas*aný! Ku*va! Do pr*ele?“ Jásali? Pětatřicetiletá zpěvačka Pink se rozplývá blahem. Její dcera Willow se naučila vulgarismy fuck a fucking a používá je s velkou chutí každou chvíli. Její matce to připadá roztomilé.

Zrovna jsem se připravovala jít na pódium a ona vběhla do šatny a musela mi trochu ještě honem něco opravit. A tak přišla a říká: ‚Jsem ku*va tady!‘ A já odpověděla: ‚Promiň, nechápu. Mé uši nerozumějí tomu, co říkáš,‘“ svěřila Pink v rozhovoru s Ellen DeGeneres.

Zpěvačka tvrdí, že to dcerka pochytila od otce Careyho Harta. „Mumlá si to vždy, když si myslí, že ji nepozorujeme. Ale je to tak roztomilé. Chci říct, já ji v tom nepodporuju, ale no tak, je to takové tříleté dítě. Ona je rozkošná. Je divoká. Má to od otce. Já jsem materialistická, ale opatrná. On je lehkomyslný. A ona je také lehkomyslná,“ dodala zpěvačka s tím, že je její dcerka také dost sebestředná a sourozence by vedle sebe nesnesla.

„Vídám sourozence, kteří jsou hrubí a násilní k těm mladším, mám pocit, že ona by mohla být stejný případ,“ přiznala Pink.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související