Russell Brand k nahým fotkám: Strach o únik hanbatých snímků?!

Velikost textu: AAA

24. 10. 2014

Britský herec Russell Brand se prý žádných internetových hackerů bát nemusí. Zatímco jiné celebrity se třesou, kdo zveřejní jejich intimní snímky, bývalý manžel Katy Perry je klidný. Jemu nic podobného nehrozí prostě proto, že si žádné takové fotky nepořizuje. A rozhodně je neukládá na internetových úložištích typu iCloud, který hackeři na konci léta vykradli a jeho obsah postupně zveřejňují.

Tím kompromitují jednu herečku za druhou. Nejvíce přitom tento skandál otřásl mladičkou Jennifer Lawrenceovou, jejíž genitálie díky internetu teď může vidět celý svět.

„Snažím se nedělat věci, které bych nechtěl, aby druzí lidé viděli. Vykradení iCloud je podivné. Je to prezentováno jako neskutečně přitažlivý a atraktivní svět třpytivé kůže a dokonalého poprsí, tak tam lidé jdou a říkají, podívám se, protože se hrozně nudím,“ svěřil Russell v rozhovoru pro magazín Out.

Brand se však prý za svůj penis nestydí a říkal mu dokonce Císař.

Ten chlápek prošel tolika změnami. Je jiný každičkou chvíli… Říkával jsem mu Císař v jeho slavných časech, ale tyto císařské časy jsou tak nějak už pryč,“ vtipkoval britský komik.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související