Mladý Američan napadl prezidenta Obamu: Ruce pryč od mojí holky!

Velikost textu: AAA

24. 10. 2014

Američtí voliči jdou v těchto dnech k urnám a volí nové kongresmany. Dva roky po svém zvolení tak prezident a jeho strana dostanou spočítáno to, co pro své voliče udělali. Barack Obama zamířil k volební urně také, a to v Chicagu. Potkal se tam s jistou Aiou Cooper, která stála u vedlejšího hlasovacího pultíku. Vědom si prezidentovy reputace, zasáhl v tu chvíli přítel dívky Mike Jones. A na prezidenta zavolal, ať dá ruce pryč od jeho dívky.

Asi nedávno četl výpověď herečky Gwyneth Paltrow, která tvrdila, že je Barack Obama tak sexy, že se jí z toho zatočila úplně hlava. Když se s ním osobně potkala.

Jonesův výstup přitom zachytily kamery, které prezidenta natáčely u voleb. „Pane prezidente, nedotýkejte se mé přítelkyně!“ křičel Jones, přičemž jeho přítelkyně Aia jen vyvalila oči a odpověděla: „Opravdu jsi to řekl?“

Vtipálek Obama se nenechal vyvést z míry a Cooperové stojící vedle něj odpověděl: „Víte, opravdu jsem nic takového neplánoval. Tady vidíte příklad, kdy vás bratr bezdůvodně tak ztrapní. Naprosto bezdůvodně!“

„Vím, že chtěl určitě říct něco moudrého, ale nevím, co tím chtěl říct,“ červenala se Cooper a omlouvala prezidentovi USA.

„A teď, půjdete zpět domů a budete o tom vyprávět svým přátelům: ‚Nemůžu tomu vůbec uvěřit. Jak že se jmenuje? Nemůžu tomu vůbec uvěřit, Miku. Mike, to je takový blázen. Naštěstí prezident byl milý a dopadlo to dobře,‘“ žertoval Obama.

Dvojici pak popřál hodně štěstí a k Jonesovi dodal: „Je to v pořádku. Mike vypadá jako slušný chlap.“ Pak se ale zarazil a neodpustil si ještě další žertík. Aie tedy řekl: „Polibte mě a dejte mu důvod o tom mluvit!“ A v tu chvíli políbil Cooperna tvář. „A teď má důvod žárlit!“ dodal prezident a odešel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související