Brad Pitt plivl do obličeje moderátorovi: Kvůli jeho ex Jennifer Aniston!

Velikost textu: AAA

27. 10. 2014

Moderátor a komik Zack Galifianakis si do svého pořadu „Mezi dvěma kapradinami“ pozval herce Brada Pitta. Možná toho ale po skončení natáčení trochu litoval. Nejenže z manžela Angeliny Jolie nic nedostal, ale ještě mu hercova žvýkačka přistála na obličeji. Není divu. Zack dostál své pověsti a kladl Pittovi naprosto osobní a velmi útočné otázky.

Brad řekl v pořadu jen minimum. Přišel propagovat svůj nový válečný snímek Železná srdce, ale než na to došla řeč, Galifianakis ho zahrnul otázkami týkajícími se jeho manželek, té současné, Angeliny Jolie, a té předchozí Jennifer Anistonové. A otázky to nebyly nijak taktní.

„Je pro vás těžké udržet si opálení?“ začal Zack ironicky. Otázku Pitt nepochopil, a tak se zeptal: „Proč?“ A komik rychle dodal: „Protože žijete stále ve stínu své manželky.“ A narážel na fakt, že je Angelina rozhodně populárnější, více se o ní píše, krom herectví se věnuje také režii a navíc pracuje pro OSN jako vyslankyně dobré vůle.

Ale to nebylo vše. Galifianakis se začal ptát na to, jak se Brad dal s Angelinou dohromady a zda to byl stejný romantický příběh, jako známe ze seriálu Přátelé, kde se do sebe takto romanticky zamilují Ross a Rachel. Tu přitom hrála Bradova první manželka Jennifer Anistonová, od níž utekl k Angelině v roce 2005. Pitt odmítl odpovědět, tak mu komik pustil ústřední melodii seriálu. Brad se zmohl jen na: „Tu píseň znám.“

Pak už ale Galifianakis přestřelil a pustil se do osobního útoku: „Myslíte si, že se lidé zaměřují příliš na váš vzhled a neuvědomují si vůbec, že jste herec na hovno?“ V tu chvíli se Pitt podíval na moderátora pořadu Between Two Ferns jako na vraha a plivl mu do obličeje žvýkačku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související