Upír Robert Pattinson změnil image: Pod nosem mu »raší« knír!

Velikost textu: AAA

31. 10. 2014

Miliony mužů po celém světě se těší na listopad. Jedenáctý měsíc v roce se totiž přestanou holit a nechají si narůst knír. Movember o několik dní dříve začal slavit herec Robert Pattinson. Když přilétl z Toronta do Los Angeles, na letišti si všichni všimli nezvyklého porostu pod jeho nosem.

Hlavním důvodem, proč britský herec nosí knír, je však především role ve snímku o mafii ze sedmdesátých let, v němž hraje po boku Roberta DeNira.

Pattinson se na počátku kariéry přestěhoval do Los Angeles, aby byl blízko Hollywoodu. Teď toho ale lituje. „Myslím, že mám Los Angeles plné zuby. Uvědomil jsem si to teprve nedávno. Pokud jste člověk, který musí být tlačen, aby něco udělal, pak není Hollywood to pravé místo. Myslím, že teď musím víc času strávit v Londýně, nebo víc cestovat. Žil jsem v LA šest či sedm let a je to divné. Čím víc tu jste, hlavně jako herec, tím víc si myslíte, že tu být musíte, máte neustále pocit, že vám něco uteče, ale není to pravda,“ svěřil osmadvacetiletý Pattinson v rozhovoru pro magazín Radar.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související