Halle Berry opět válčí se svým ex: Bitva o dcerku nabírá obrátky!

Velikost textu: AAA

7. 11. 2014

Herečka Halle Berry se snažila přesvědčit soud, aby jí snížil alimenty, které musí platit svému bývalému partnerovi a otci prvorozené dcery Nahly. Model Gabriel Aubry s tím však absolutně nesouhlasí a tvrdí, že po rozchodu s hollywoodskou hvězdou přišel o práci. Tudíž je povinna platit mu měsíčně šestnáct tisíc dolarů – asi 355 tisíc korun.

Aubry teď vyrukoval s tím, že mu současný manžel Halle Berry, francouzský herec Olivier Martinez, způsobil při rvačce zranění, kvůli nimž si v modelingu dlouho nemohl nic najít.

Halle žádala soud, aby alimenty ve výši šestnácti tisíc dolarů měsíčně snížil na 3 800 dolarů měsíčně (asi čtyřiaosmdesát tisíc korun).

Berry si u soudu stěžovala, že peníze určené jako alimenty pro dceru Nahlu utrácí Aubry pro vlastní potřeby. Model však tvrdí, že právě kvůli rvačce s Martinezem nemůže najít žádnou pořádnou práci.

K potyčce mezi Gabrielem a Olivierem došlo v listopadu 2012 před hereččiným domem. Aubry tvrdí, že se ze zranění zotavoval šest měsíců, a od té doby získal jen tři pořádné zakázky.

Osmačtyřicetiletá Halle a devětatřicetiletý Gabriel se rozešli po pěti letech vztahu v roce 2010, mají spolu šestiletou Nahlu. Osmačtyřicetiletého Oliviera si herečka vzala loni v červenci ve Francii. Loni 5. října porodila jejich společného syna Macea Roberta.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související