Benedict Cumberbatch je zamilovaný blázen: Zasnoubil se po pěti měsících známosti

Velikost textu: AAA

10. 11. 2014

Herec Benedict Cumberbatch bude brzy v chomoutu. Požádal totiž o ruku svou přítelkyni Sophii Hunter. Britské divadelní režisérce stačilo jen pět měsíců, aby ho k tomu přiměla. Přitom se o to pokoušel celý dav krasavic mnohem déle a bez úspěchu. Hvězda seriálu Sherlock randila s herečkou Olivií Poulet dvanáct let, aniž o zásnubách padlo slovo.

Pak se pokusila získat si jeho srdce ruská modelka Katia Elizar, herečky Alice Eve či Liv Tyler nebo britská celebrita Lydia Hearst. S žádnou ale nevydržel dlouho a žádné nesliboval doživotní věrnost v manželství.

Už loni však Benedict poprvé připustil, že by se chtěl usadit s jedinou ženou nastálo. „Bez použití slov jako manželství, děti a rodina… řekněme to takhle, doufám, že potkám jiné lidi, kteří se budou se mnou jednou dívat zpět na život. Doufám, že budu obklopen rodinou,“ prohlásil Cumberbatch předtím, než začal randit s režisérkou Hutner.

Benedict se s ní poznal už v roce 2009, tehdy ale ještě chodil s Olivií Pouletovou. Přátelům trvalo pět let, než se odvážili překročit hranici kamarádství a přiblížit se intimněji.

Jsou to skvělé zprávy a všichni jsme z něj nadšení. Nikdy jsem ho neviděl šťastnějšího, ona je báječná žena, velmi inteligentní. Znají se dlouho, ale zamilovaní jsou do sebe teprve nedávno. Všechno to začalo během léta, možná dokonce až na konci léta,“ uvedl Cumberbatchův kamarád v rozhovoru pro Daily Mail.

Osmatřicetiletý herec se před zásnubami seznámil s režisérčinou matkou žijící v Edinburghu. O ruku pak šestatřicetiletou Sophii požádal tento týden.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související