Geri Halliwell ze Spice Girls se povedl »úlovek«: Zasnoubila se s šéfem Formule 1!

Velikost textu: AAA

14. 11. 2014

Zpěvačka Geri Halliwell se zasnoubila s šéfem týmu Infiniti Red Bull Racing Formule 1 Christianem Hornerem. Jako za starých časů a jako aristokratka oznámila dvaačtyřicetiletá členka skupiny Spice Girls tuhle informaci inzerátem zveřejněným v tištěném deníku.

„Každý z nich má radost a přeje jim štěstí a dobré zdraví po mnoho, mnoho příštích let,“ uvedl Geriin tiskový zástupce v rozhovoru pro deník The Mail.

Inzerát oznamující zásnuby a chystanou svatbu vyšel v úterý ráno 11. listopadu v deníku The Times v rubrice Narození, manželství a úmrtí.

„Pan C. E. J. Horner OBE a Geri Halliwell. Zasnoubení je oznámeno mezi Christianem, synem pana a paní G. M Hornerových, a Geraldine, dcerou zesnulého pana L.F. Halliwella a paní A. Parkinson,“ píše inzerát v deníku The Times.

O dva roky mladšího snoubence sbalila Geri v březnu letošního roku, znají se však už od roku 2009.

Halliwell má z předchozího vztahu osmiletou Bluebell Madonnu, Horner má jednoletou dceru Olivii s bývalou partnerkou Beverley Allen.

Loni Horner získal Řád britského impéria od samotné královny a to s hodností důstojníka.

Mezi bývalé partnery Geri Halliwell patřili Russell Brand, Henry Beckwith, Fabrizio Politi, Ivan Velez, David Walliams, Sacha Gervasi, Robbie Williams, Chris Evans či Jamie Morrison.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související