Slavný producent Simon Cowell je bačkora... Má panickou hrůzu z »rýmičky«!

Velikost textu: AAA

16. 11. 2014

Producent Simon Cowell trpí nozofobií, chorobným a neopodstatněným strachem z infekce a chorob. Proto prý podle zpěvačky Sinitty chodí pravidelně na vitaminové injekce, které mají učinit jeho imunitní systém neprůstřelným. Pětapadesátiletý autor soutěže talentů X Factor nesnese pomyšlení, že by musel ležet v posteli a stonat.

„Simon miluje vitaminové injekce, protože jeho život probíhá nonstop a má fobii z toho, že onemocní nebo se nachladí. Nechává si je píchat pravidelně a každý druhý týden mu ji podávají přímo v šatně soutěže X Factor,“ prohlásila Cowellova kamarádka, americká zpěvačka Sinitta.

Zatímco ona už několik let vychovává adoptivní děti, devítiletou Magdalenu a osmiletého Zaka, Cowell se stal otcem teprve letos v únoru, kdy mu syna Erika porodila přítelkyně Lauren Silvermanová.

Miminko Eric je malou kopií Simona a je tak rozkošný. Už lozí a pořád sebou šije. To, že se stal otcem, Simona hodně utváří, změnilo ho to. Myslím, že budou mít spolu určitě víc dětí. Jsou skvělými rodiči,“ svěřila Sinitta během rozhovoru pro magazín Closer.

Zpěvačka také vyjádřila názor, že pochybuje o tom, že si Cowell Silverman někdy vezme za ženu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související