Sinéad O’Connor vyhodila jsem manažera. Prý se do něj zamilovala

Velikost textu: AAA

18. 11. 2014

Zpěvačka Sinéad O’Connor vyhodila svého manažera. Respektive dala mu kopačky v osobním i profesionálním smyslu. Do dotyčného muže se na počátku podzimu zamilovala, jenže protože byl zadaný, musela románek s ním ukončit. A rozhodla se nevyužívat nadále ani jeho profesionální služby. Takže hledá manažera nového.

„Musela jsem opustit svého manažera. Ne proto, že bychom spolu dobře nevycházeli, vycházeli jsme spolu až příliš dobře, oba jsme se zamilovali jeden do druhého. Měli jsme spolu měsíc poměr, ale on má přítelkyni, takže přirozeně jsem se musela vypařit. Je to nadmíru smutné a depresivní, ale je to tak. Další manažer práskl do koní. Takže teď musím najít nového manažera a nemám sakra vůbec ponětí, kde začít,“ svěřila Sinéad fanouškům na svém webu.

Zpěvačka také v záplavě vulgarismů přiznala, že poměr s manažerem nebyl vůbec nic veselého a šťastného, že se cítí mizerně a není hrdá na sebe, ale ani na něj. Evidentně kvůli tomu, že podváděli jeho přítelkyni.

„Nikdy více se nebudu zaplétat se zadaným chlapem. Je to ta nejnechutnější věc, kterou žena může udělat jiné ženě. A navíc vám to srazí sebevědomí na nulu. Takže, zpět k psychologovi, Sinéad,“ dodala zpěvačka.

O’Connor letos na jaře tvrdila, že se vrátí ke svému čtvrtému bývalému manželovi Barrymu Herridgeovi, jehož si vzala v prosinci 2011 ve Vegas. Sedmnáct dní po svatbě se zase rozešli. Herridge je irským psychoterapeutem.

Sinéad také na svém webu fanoušky poprosila, aby jí pomohli s hledáním manažera. Tipy na vhodné odborníky jí mají posílat na email.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související