Brooke Shields poprvé promluvila: Z žárlivých manželských hádek s Andrem Agassim mrazí

Velikost textu: AAA

20. 11. 2014

Den po svatbě prý herečka Brooke Shields věděla, že si neměla tenistu Andreho Agassiho brát. Vydrželi spolu v manželství nakonec dva roky, rozešli se v roce 1999. Ale celou dobu prý devětačtyřicetiletá hvězda seriálu Správná Susan pochybovala, že má jejich vztah smysl. Ačkoli se snažila a věrně ho podporovala, navzdory tomu, že byl závislý na pervitinu. Dnes manželství s tenistou, jenž před ní žil s Barbrou Streissand, lituje.

„Zasáhlo mě to zcela náhle, věděla jsem, že jsem udělala chybu. Během dvou dalších let jsme se viděli velmi málo. Já jsem natáčela Správnou Susan a on hrál na různých turnajích. Naprosto se mi odcizil, když prohrál na turnaji, po němž zase vyhrál. Velmi jsme se vzdalovali,“ píše Shields ve svých pamětech There Was A Little Girl.

Agassi později přiznal, že v době, kdy chodil s Brooke a byl s ní ženatý, byl závislým na pervitinu.

„Byla jsem tím člověkem, který ho bezpodmínečně vždy podporoval, když mi řekl, že je prakticky plešatý a většinu dospělého života nosí příčesky… Byla bych jeho největší obhájkyní a podporovatelkou za každou cenu,“ píše ve svých pamětech Shields.

Agassi pod vlivem drog vyváděl dost šílené věci. Když se Brooke objevila v seriálu Přátelé jako Joeyho posedlá fanynka, udělal jí doma scénu. „Tvrdil mi, že jsem z něj udělala hlupáka, když jsem olizovala Joeymu prsty, nasedl do auta a odjel zpátky do Vegas ještě téhož večera,“ vzpomíná dále Shields.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související