Hollywood se baví: Johnny Depp moderoval totálně »na mol«! (FOTO)

Velikost textu: AAA

19. 11. 2014

Herec Johnny Depp si v pátek 15. listopadu trhl pěknou ostudu při předávání cen na 18. Výročním filmovém festivalu v Hollywoodu. Když totiž přišel jedno ocenění předat k mikrofonu, blábolil a všem bylo jasné, že před večerem požil nemálo alkoholu. Lidé se sice opilému Deppovi smáli, ale také ho řádně pomluvili.

Jednapadesátiletý Johnny měl na festivalu ocenit dokument Supermensch: The Legend of Shep Gordon režiséra Mika Myerse. Ve chvíli, kdy si stoupl k řečnickému pultíku, začal zírat na dvojici mikrofonů a sám se tomu smál.

To je nejdivnější mikrofon, jaký jsem kdy v životě viděl,“ blábolil opilý Depp. Pak se snažil upravit si výšku mikrofonu a jeho etanolem ovlivněné pohyby působily komicky.

Nejsem v tomto zrovna talent. Podívejte, hodlám vám tohle přečíst,“ prohlašoval dále Johnny. Pak přečetl stať o hvězdě dokumentu, producentovi Shepu Gordonovi.

„Měl jsem opravdu obrovské štěstí, že patří do mého života. Je to někdo, koho považuji za skvělého kamaráda, velmi loajálního přítele. Takže ten film musíte vidět!“ dodal Depp a odpotácel se z pódia.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související