Mrazivá výpověď: Supermodelka obvinila komika Billa Cosbyho ze znásilnění!

Velikost textu: AAA

21. 11. 2014

Komika Billa Cosbyho pokojné stáří nečeká. Poslední týdny ho v amerických médiích stíhá jedno obvinění za druhým. A všechna se týkají znásilnění, jichž se měl dopustit v době, kdy byl slavnou televizní tváří. Teď do hry vstoupila supermodelka Janice Dickinson, která tvrdí, že ji Cosby znásilnil. A přeje mu, aby „shnil v pekle.“

Devětapadesátiletá modelka Dickinson o setkání s Cosbym vyprávěla v pořadu Entertainment Tonight s Kevinem Frazierem. Herec ji měl prý zdrogovat a znásilnit, když jí bylo teprve sedmadvacet roků.

Zavolal, a jak si nejlépe pamatuji, konverzace se ubírala stylem, musíš přijet k jezeru Tahoe, protože tam budu mít teď show a chci ti nabídnout práci, o níž jsme hovořili a pomoct ti s pěveckou kariérou, o niž usiluješ,“ vyprávěla Dickinson.

Když za Cosbym přijela, omámil ji tabletou – o niž poprosila kvůli premenstruačnímu syndromu – a znásilnil ji.

„Po večeři… v mém pokoji mi dal víno a tabletu. Příští ráno jsem se probudila a měla cizí pyžamo. Vzpomněla jsem si, že než jsem ztratila vědomí, tak mě tento muž sexuálně zneužil… Předtím, než jsem se to ráno probrala, na poslední věc si pamatuji, jak Bill Cosby stojí v županu z patchworku, sundává si župan a lehá si na mě. A pamatuji si velikou bolest. Příští ráno si pamatuji, jak jsem se probrala bez svého pyžama a mezi nohama jsem měla sperma,“ tvrdila Dickinson.

Tuhle otřesnou vzpomínku prý chtěla vydat knižně před lety, ale Cosby a jeho právníci jí v tom zabránili. Když teď o stejné zkušenosti promluvily jiné ženy, rozhodla se stoupnout před kameru a přidat svůj příběh. „Věřím všem těm ženám,“ dodala Dickinson.

Desetiletí stará diskreditující obvinění proti panu Cosbymu se objevila znova. Fakt, že jsou opakována dokola, z nich pravdu nečiní. Pan Cosby nemá v úmyslu těmto obviněním dodávat hodnotu tím, že je bude jakkoli komentovat,“ uvedl právník zastupující sedmasedmdesátiletého komika.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související