POTVRZENO: Elton John se oženil! První fotky z obřadu!

Velikost textu: AAA

22. 12. 2014

Americký zpěvák Lance Bass a jeho slavnější britský kolega Elton John se rozhodli vstoupit do letošní zimy jako manželé svých životních partnerů. Mladší Lance si vzal svého snoubence Michaela Turchina v sobotu večer v Los Angeles, Elton John si partnera Davida Furnishe vzal první zimní den v neděli 21. prosince ve Windsoru.

Pětatřicetiletý Bass, bývalý člen skupiny *N Sync si o osm let mladšího Turchina vzal v Losangeleském hotelu Park Plaza.

„Milujeme se nesmírně,“ svěřil nadšený Bass v rozhovoru pro magazín People. Ten měl svatbu opulentní, pozval na ni tři stovky hostí a všichni byli oblečeni jako by šli na aristokratickou veselku.

Elton John uspořádal svatbu mnohem skromnější. Ačkoli je pověstnými svými velikášskými večírky, tentokráte zvolil intimní svatbu v kruhu nejbližších přátel a příbuzných. Dohodli se na tom s Davidem Furnishem především kvůli jejich synům Zacharymu a Elijahovi.

Britský zpěvák slíbil, že celou neděli bude na Instagramu vyvěšovat fotografie ze svatby. „Prosím, připojte se k nám v neděli. David Furnish a já budeme vyvěšovat na internetu záběry z našeho výjimečného dne,“ napsal Elton John.

Ve Velké Británii začal platit od 1. prosince nový zákon o manželství, který umožňuje vstupovat do něj všem párům bez rozdílu pohlaví.

Elton se v roce 1984 oženil (vzal Renate Blauelovou, s níž se o čtyři roky rozvedl), vždy se chtěl ale ve skutečnosti omužit. Vždy ho mrzelo, že v Anglii zákony dovolovaly pouze registrované partnerství osobám stejného pohlaví, do něhož s Davidem vstoupili už v roce 2005.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související