Slavný komik se »na stará kolena« ožení: Bere si o 30 let mladšího MUŽE!

Velikost textu: AAA

9. 1. 2015

Britský herec a komik Stephen Fry si v novoročním předsevzetí stanovil, že letos vstoupí do manželství. O ruku požádal svého o třicet let mladšího přítele Elliotta Spencera. A ten nabídku k sňatku přijal. Svatba proběhne v anglickém Norfolku, kde vlastní soukromé panství Sandringham britská královna.

Poprvé mladičkého Brita po boku sedmapadesátiletého komika ukázal světu deník The Sun loni v listopadu. Od té doby se spolu párkrát ukázali na veřejných vystoupeních, kam byl Fry pozván.

Stephen podal na konci roku na matrice v Norfolku žádost o povolení manželství. Dvojice se vezme v městečku Dereham, kde jejich sňatek bude registrovat tamní matrika.

V Elliottovi našel britský komik partnera také pro boj se svou psychickou chorobou. Trpí bipolární poruchou a kvůli vážné depresi se v roce 2012 pokusil o sebevraždu. Nebylo to poprvé.

Trpím chorobou, která vyžaduje užívání léků, abych nebyl příliš manický, nebo příliš depresivní a nesnažil se spáchat sebevraždu. A klidně zajdu tak daleko a prozradím vám, že jsem se loni pokusil spáchat sebevraždu. Bylo to jen o vlásek. Spolykal jsem velké množství tablet a vypil hodně vodky a ta směs způsobila, že se mé tělo třepalo tak zběsile, že jsem si zlomil čtyři žebra, ale všechno to proběhlo v bezvědomí,“ tvrdil Fry v rozhovoru s Richardem Herringem pro britský deník Metro v červnu 2013.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související