Foto jako důkaz: OBŘÍ penis Justina Biebera je PODVOD!

Velikost textu: AAA

13. 1. 2015

Zpěvák Justin Bieber je novou tváří spodního prádla Calvin Klein. Dvacetiletá hvězda se objevuje v černobílém videoklipu i tištěné reklamě. A ukazuje vypracované potetované tělo, nechybí samozřejmě také záběr na jeho rozkrok. Který tedy není nijak nadměrečný, ale přesto musel prý projít digitálním zvětšením. Na Bieberovu žádost.

„Byl opravdu velmi nepříjemný. Několikrát vyjel po Laře a ona ho musela dost drsně zastavit, doslova mu řekla, že je děcko, ať jí dá pokoj… Bieber předem specifikoval, že chce být vyšší a mohutnější. Taky mu zvětšili rozkrok,“ tvrdí zdroj z reklamní společnosti v rozhovoru pro BreathHeavy.com.

Dvacetiletý zpěvák ale o něčem takovém nechce ani slyšet.

„Posiluji pětkrát týdně asi pětačtyřicet minut se svým trenérem Patrickem Nilssonem. Děláme tři sestavy ve třech dnech. V jednom záda a tricepsy, v druhém hrudník a bicepsy, ve třetím ramena a nohy. Každý druhý den břicho. Nedržím žádnou speciální dietu, ale snažím se hlídat si, co jím. Někdy jím dost nezdravě, je mi ale dvacet!“ prohlásil Justin ke svému prý zaslouženě vypracovanému tělu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související