Zženštilý Justin Bieber vyvěšuje videa, na nichž pláče... (VIDEO)

Velikost textu: AAA

15. 1. 2015

Zpěvačka a herečka Selena Gomez přišla na předávání Zlatých glóbů s novým přítelem Antonem Zaslavskym. Rodákem z Ruska, jenž vystupuje jako DJ Zedd. Pro fotografy byli jako zamilovaný pár vděčným záběrem, a tak jejich sladké fotky oblétly celý svět. Viděl je také Justin Bieber, který to emočně nezvládl. Tedy to, že ho Selena definitivně hodila za hlavu. A tak teď na internetu vyvěšuje videa, na nichž pláče.

Lidé kolem Biebera věří, že reklama na spodní prádlo Calvin Klein měla udělat dojem především na Selenu. Aby si uvědomila, o co ve dvacetiletém Kanaďanovi přišla. Jenže o rok starší hvězda už ho neřeší. Našla si staršího a o dost mužnějšího partnera.

Pětadvacetiletý Anton se narodil v roce 1989 v Sovětském svazu, dnes v Rusku. Když byl malý, jeho muzikální rodiče odešli do německého Kaiserslauternu, kde vyrůstal a získal také vzdělání. Anton hrál od dětství na klavír, ve dvanácti přidal bicí. V pubertě ho ale okouzlil hudební žánr electro house, jemuž se věnuje dodnes a v němž také vyniká.

Bieber v pondělí 12. ledna opět prokázal, že mu totálně přeskočilo. Na internetu začal vyvěšovat podivná videa. Na prvním předstírá pláč se zkřivenými ústy. K záběru připsal: „Když se vám chce plakat.“ V druhém klipu propukne v hysterický pláč, na jehož konci se začne smát.

Ačkoli se kanadská hvězda možná snaží takto vyjádřit, že je mu to všechno jedno, tím, že takto reaguje, dokazuje jediné. Že mu to jedno vůbec není. To Seleně a Antonovi to naopak jedno je. Pro lásku prý nevidí a neslyší.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související